درباره ما

درباره شرکت فرا بهریز آذر ارک


شرکت فرا بهریز آذر ارک فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ و با هدف طراحی و ساخت ماشین آلات و ریخته گری آلومینیوم به صورت دائمی در زمینی به مساحت ۳ هزار متر مربع با ۳ سالن تولید در شهرک صنعتی غرب تبریز شروع به فعالیت نمود. این شرکت با استفاده از دستگاه های مدرن با آخرین تکنولوژی و با به کار گیری نیروهای متخصص و با تجربه، محصولی با کیفیت و قیمت مناسب تولید می کند. شرکت فرا بهریز آذر ارک بعد از تاسیس با حرکت در مسیر تعالی و هدف فعالیت اقتصادی پایدار و سودآور با حفظ ارزش های متعالی کار، تجارت و مشتری در جهت استفاده بهینه از سرمایه گذاری ها به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و مورد نظر مشتریان می پردازد.

ساخت ماشین آلات ریخته گری:

طراحی، ساخت و تولید انواع دستگاه های ماهیچه گیری به روش های کلد باکس، هات باکس، شل باکس و ماشین های ریخته گری آلومینیوم به روش گراویتی، دستگاه تست، کیوبینگ و دکورینگ

ریخته گری:

ریخته گری انواع قطعات آلومینیومی خودرو و تراکتور به روش گرویتی از قبیل مَنیفولد هوا، پایه فیلتر، لوله های آب، پوسته شیر فرمان و ...

طراحی:

این واحد با دراختیار داشتن مهندسین و کارشناسان باتجربه و طی دوره های تخصصی در بهترین دانشگاه های کشور در حال حاضر بدون هیچ محدودیت فنی و نرم افزاری، امکان طراحی پیچیده ترین قطعات صنعتی را دارا می باشد.
واحد طرح و توسعه شرکت فرا بهریز آذر ارک با بهره گیری از نرم افزارهای کارآمد، از جملهAuto Cad ، Solide Works، Power Mill ،Catia و استفاده از روش های نوین، قالب های مورد نیاز را طراحی و قبل از ساخت با انجام تحلیل های CAE با نرم افـزارهای Procast و Moldflow عملکرد آنها را تجزیه و تحلیل و شبیه سازی می نماید و پس از صحه گذاری به واحدهای ساخت و ماشین کاری ارائه می دهند.

قالبسازی:

تخصصی ترین واحد شرکت با سابقه ای درخشان از قبیل ساخت قالب های بلوک سیلندر و سرسیلندر آلومینیومی خودرو.

برتری این شرکت و موفقیت در بازارهای رقابتی، نتیجه ویژگی های مهم زیر می باشد:

نیروی انسانی متخصص و کارآمد

ظرفیت بالای تولید

تولید بر اساس نیاز یا سفارش مشتری

کیفیت برتر تولیدات

خدمات فنی و پشتیبانی در سراسر کشور

تولید مطابق با استاندارد های لازمه

استفاده از تکنولوژی های به روز

ASK
فارسی